lv|en|ru|
 
Apartamenti

„Prieka pieturā” (Stacijas ielā 6)  ir 5 apartamenti, katrs ar atsevišķu ieeju no ēkas ārpuses. Pirmajā stāvā izvietots  „Reiņa apartaments”, kas paredzēts līdz četrām personām, un divvietīgie „Studio Deluxe” un „Studio apartaments”. Otrajā stāvā izvietoti piecvietīgie „Luīzes apartaments” un „Gustava apartaments”, kam ir arī atsevišķas, saulainas terases, taču savs galdiņš ar krēsliem ir pie visu apartamentu ieejām. Divvietīgajos apartamentos dzīvojamā un guļamistabas zona ir apvienota vienā telpā, pārējie apartamenti sastāv no dzīvojamās istabas, kurā ir izvelkams dīvāns, kā arī atsevišķas guļamistabas. Katram apartamentam ir atsevišķa vannas istaba, aprīkota ar tualeti un dušu, taču „Luīzes apartamentā” pieejama arī vanna.  „Studio Deluxe” apartamentā ir izvietota arī sauna, kas var tikt izmantota par papildus samaksu. Visi apartamenti ir aprīkoti ar nelielu virtuvi, ledusskapi un traukiem, divistabu apartamenti arī ar trauku mazgājamo mašīnu. Visā viesu nama teritorijā pieejams bezmaksas WiFi. Noliktavas telpā ir pieejama veļas mazgājamā mašīna un veļas žāvētājs, ko var izmantot par papildus samaksu.  

‘Prieka pieturas” 5 apartamentu guļvietās varam izmitināt līdz 18 pieaugušajiem.

 Ja vēlaties viesu namu izmantot viesībām, „Studio Deluxe” apartaments var ātri tikt transformēts par viesību zāli kompānijai līdz 20 cilvēkiem.

IMG_1126IMG_4237IMG_7592IMG_4245

 Prieka pieturai ir autostāvvieta 9 automašīnām un liels, apzaļumots pagalms, kurš piemērots izklaidēm brīvā dabā. Pagalmā starp augļu kokiem ir arī bruģēts laukums ar galdu, krēsliem un grilēšanas aprīkojumu, ko variet izmantot, ja vēlaties vakariņot ārā. Zālienā izvietots arī jauks bērnu laukums kā arī batuts, savukārt ziemā mēs tur ierīkojam apgaismotu slidotavu.

IMG_2820IMG_8224IMG_2153Pp slidotava 2013

 Visa teritorija ir droši nožogota, papildus drošību jums nodrošinās mūsu melnbaltais dalmācietis – Brunis.

 IMG_0859

© Prieka Pietura 2008 | Stacijas iela 6, Sigulda | Tel. +371 29 267 957, +371 29 211 630 | E-pasts: info@priekapietura.lv