lv|en|ru|
 
Par mums

„Prieka pietura” uzsāka savu darbību 2008.gadā, kad uzbūvējām un atvērām pirmo viesu namu Stacijas ielā 6. Mēs vēlējāmies radīt prieka pilnu, saulainu un gaišu pieturu pašā Siguldas centrā, kurā var piestāt ne tikai mūsu ģimenes draugi un paziņas, bet ikviens, kurš savai, savas ģimenes un draugu pulciņa atpūtai izvēlējies skaistāko Latvijas pilsētu – Siguldu, tās lielisko dabu un daudzajām aktīvās atpūtas iespējām.

IMG_2818 IMG_0128 IMG_5694 IMG_0430

Būvējot mūsu viesu namu, galvenā doma bija, lai jūs šeit justos kā mājās. Tāpēc šajā namā projektējām dažādu izmēru un dizaina apartamentus, lai katrs mūsu viesis varētu izvēlēties sev piemērotāko. Prieka pietura mums ir dārga kā mūsu pašu mājas- tieši tāpēc trīs no pieciem apartamentiem ir nosaukti mūsu bērnu vārdos. Mēs paši dzīvojam blakus namā, tāpēc vienmēr būsim pieejami, kad jums būs nepieciešams padoms vai palīdzība. Bet mūsu dalmācietis Brunis rūpēsies par jūsu un jūsu bērnu drošību!

2018.gadā esam uzbūvējuši vēl vienu namu Siguldas klusajā centrā, kur, liekot lietā savu 10 gados iegūto pieredzi, esam iekārtojuši 4 lielus un ērtus apartamentus lielākām ģimenēm vai ceļotāju kompānijām. Katrs apartaments sastāv no lielas viesistabas un 3 atsevišķām guļamistabām, pietiekami liels, lai ērti varētu uzņemt līdz pat astoņiem cilvēkiem. Jaunais viesu nams atrodas Šveices ielā 23b, kas ir tikai 5 minūšu gājiena attālumā.

Sigulda apartments-107Sigulda apartments-18Sigulda apartments-34Sigulda apartments-19

Mēs vēlamies, lai mūsu Prieka pietura kļūst arī par jūsējo!

Uz tikšanos,

 Ģirts & Baiba

 

© Prieka Pietura 2008 | Stacijas iela 6, Sigulda | Tel. +371 29 267 957, +371 29 211 630 | E-pasts: info@priekapietura.lv