Urban style

ar 2 guļamistabām

3 istabas

Ēdamgalds 10 personām

Divas guļamistabas

Terase

Trīs sanitārie mezgli

  • Piemaksa par gala tīrīšanu €30
  • * (Piemaksa netiek piemērota, ja atstājot apartamentu tiek nomazgāti trauki un tiek sakopta virtuve, iznesti atkritumi, noņemta lietotā gultasveļa un dvieļi.
  • Gala cenu ietekmē sezona, cilvēku skaits apartamentā, rezervēto nakšu skaits un apmaksas veids. Ja atsūtīsiet mum pieprasījumu, mēs nosūtīsim jums cenu piedāvājumu.

Gultas

divas guļamistabas: viena aprīkota ar divguļamo gultu un divām vienguļamajām, otra ar lielu divguļamo gultu (var sadalīt 2 vieguļamajās)

Izmēri

120m2 plašs apartaments, izvietots puspagraba stāvā, ar lielu dzīvojamo istabu, kurā ir ēdamgalds ar krēsliem 10 personām un diviem dīvāniem, atsevišķa virtuve, divas guļamistabas

Cilvēku skaits

Maksimālais viesu skaits izmantojot visas iespējamās gultas vietas ir 6 cilvēki.

Aprīkojums

54 collu SMART TV, kabeļtelevīzija, audio ar Blutooth, WiFi, veļasmašīna, fēns, gultasveļa, dvieļi, dušas želeja.

Aprīkota virtuve

4 riņķu indukcijas plīts, cepeškrāsns, grills, tvaika krāsns, trauku mazgājamā mašīna, ledusskapis, saldētava. Kafijas automāts, tējkanna, trauki un piederumi.

Vannasistaba

3 sanitārie mezgli: ar ieeju no virtuves ir divas tualetes ar duškabīnēm, ar ieeju no lielās guļamistabas ir trešā tualete.

Piemērots sportistiem

Apartaments ir īpaši piemērots sportistiem un aktīvās atpūtas piekritējiem, jo koplietošanas telpas ir aprīkotas ar flīžu grīdu un tajās var uzglabāt velosipēdus, kamaniņas, skeletonus, u.c.