Prieka_Pietura_logo

Viesu nams

Prieka pietura Siguldā, šveices ielā 23b

Šo viesu namu uzbūvējām 2008.gadā un mūsu ģimenes kopējiem spēkiem arī šeit saimniekojam. Šeit ir 5 dažādi apartamenti, trīs no tiem nosaukti mūsu bērnu vārdos. Šeit ir plaša, iežogota teritorija ar zālāju un augļu kokiem. Īpaši piemērots ģimenēm ar bērniem, par kuru drošību rūpējas mūsu suns Pablo. Dārzā ir šūpoles un smiļšu kaste, kā arī galds ar krēsliem un grills, kas viesiem pieejams bez maksas. Bezmaksas autostāvvieta. 5 minūšu gājiena attālumā no centrālās stacijas, un Siguldas bobsleja trases. Lielveikals Elvi atrodas 3 minūšu gājiena attālumā. Saimnieki dzīvo blakus mājā un vienmēr būs priecīgi palīdzēt ar padomu.

0.7 km

Siguldas slēpošanas trase

1.4 km

Siguldas pilsdrupas

3.2 km

Turaidas pils

“Prieka villa”

ar 3 guļamistabām

110m2 plaša viena stāva māja ar 3 guļamistabām, kur viesistaba ir apvienota ar virtuvi. 2 sanitārie mezgli, viens ar dušu un vannu.  50m2 plaša terase. Nojume 2 automašīnām ar iespēju uzlādēt elektro auto.ts

Prieka_Pietura_logo

Plaša, iežogota teritorija ar zālāju un augļu kokiem. Īpaši piemērots ģimenēm ar bērniem, par kuru drošību rūpējas mūsu suns Pablo. Dārzā ir šūpoles un smiļšu kaste, kā arī galds ar krēsliem un grills, kas viesiem pieejams bez maksas. omu.

Kontakti

Rekvizīti

SIA “PRIEKA PIETURA”
Stacijas iela / street 6
Sigulda, LV2150
Latvija
P.V.N/ V.A.T. 
Number: LV40003946684

Luminor Bank AS Latvijas filiāle
LV20NDEA0000081849374